Çöp Arabası 3 - Çöp Yarışları - Uçan Çöp Arabası 3 Oyunu Oyna


Çöp Arabası 3


Çöp Arabası 3


Eklenme Tarihi: 10.09.2012

Oynanma Sayısı: 145

Toplam Puan: 3./10


yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Oynadıktan sonra yorum yapabilirsiniz.


  • Oyun Açıklaması: Dünyamızın daha iyi yaşanabilir bir durumda olması için bütün insanlar gayret etmektedir. Bu konuyu vurgulayan ve anlatan Çöp Toplama oyunları, farklı görselliklerle karşımıza çıkıyor.
    Çöp Arabası oyunları ise çocukların çöp toplama ve çevreyi temizleme konularında eğitilmelerine ve alışkanlıklarının kazandırılmasında eğlenceli bir yol çiziyor. Çöp Arabası serisinin 3 nolu oyunu, hızlanan ve uçan çöp arabası macerasını sunuyor. Yön tuşlarıyla kontrol edilen çöp arabasında, boşluk çubuğuyla turbo ateşleniyor. Uçan Çöp Arabası 3 oyununda, kazanacağınız parayla, yeni modifiye ve seviye yükseltme parçalarını satın alarak, çöp arabanızı jet haline getirebilirsiniz.

    Çöp Arabası 3 benzersiz ve en yeni sürümüyle u12.net sitesinde bulunmaktadır. 3D arasından seçtiğiniz Çöp Arabası 3 oyunu ile çok eğleneceğinizi ümit ediyoruz. En yeni oyunları ve Çöp Arabası 3 oyununu sitemizde oynamak için bizi google aramalarında u12.net oyun sitesi adıyla aratabilirsiniz. Oyun sitemizde yayınlanan bütün oyunlar bedava oynanır. Oyun sitemizi yine ziyaret etmeniz dileklerimizle.

    Etiketler: çöp arabası 3 çöp yarışları çöp yarışı


  • Çöp Arabası 3 oyunu oyna

    u12