Lisede ilk Öpücük - u 12


Lisede ilk Öpücük


Lisede ilk Öpücük


Eklenme Tarihi: 06.09.2012

Oynanma Sayısı: 3230

Toplam Puan: 5./10


yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Oynadıktan sonra yorum yapabilirsiniz.


 • Oyun Açıklaması: Aşk arasına yeni katılan en güzel, yeni Lisede ilk Öpücük oyununu beğeneceğinizi umuyoruz. U12.net oyun sitesinde, oynayacağınız oyunlar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Günün her anında online oyun sitemizde doyasıya bir çok eğlenceli oyun oynayabilirsiniz. Lisede ilk Öpücük oyunlarına bakmak istiyorsanız Aşk kategorisini bulun.
  En iyi oyun sitelerinin kalitesini yakalayan sitemizde; güzel zaman geçireceğiniz eğlenceli oyunlar, zeka oyunları, olumlu davranışlar ve gelişime katkıda bulunan Aşk oyunları yer almaktadır. Neşeli bir gün için yeni eklenen oyunlarımızı oynayın.
  En popüler Aşk oyunlarını oynamak için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

  Lisede ilk Öpücük benzersiz ve en yeni sürümüyle u12.net sitesinde bulunmaktadır. Aşk arasından seçtiğiniz Lisede ilk Öpücük oyunu ile çok eğleneceğinizi ümit ediyoruz. En yeni oyunları ve Lisede ilk Öpücük oyununu sitemizde oynamak için bizi google aramalarında u12.net oyun sitesi adıyla aratabilirsiniz. Oyun sitemizde yayınlanan bütün oyunlar bedava oynanır. Oyun sitemizi yine ziyaret etmeniz dileklerimizle.

  Etiketler: ilk öpüşme oyunları ilk opusme ilk öpücük oyunları ilk lise öpücüğü lisede ilk gün lisede ilk öpücük ilk öpücük


 • Lisede ilk Öpücük oyunu oyna

  u12